fbpx

Agnieszka Zydroń

Witaj

Jestem kobietą spełnioną. Przez wiele lat uczyłam się od autorytetów w kraju i za granicą, aby móc znaleźć harmonię we własnym życiu i móc ją przekazywać kolejnym osobom. Daje mi to poczucie sensu i misji w życiu. Od 16 lat jestem partnerką, żoną oraz mamą nastoletniej córki i syna. W moim zawodowym działaniu od 17 lat zajmuje się biznesem, szkoleniami, psychologią w biznesie, pisaniem książek, artykułów do prasy ogólnopolskiej. Rozwój i nauka jest moją ogromną pasją. Mam wielką przyjemność pełnić rolę Redaktor Naczelnej ogólnopolskiego portalu o relacjach międzyludzkich w życiu prywatnym, zawodowym, a także o samorozwoju i znalezieniu swojej życiowej drogi (www.imperiumrelacji.pl ). Piszę oraz współpracuje z wieloma ogólnopolskimi redakcjami, wydawnictwami, wspieram projekty oraz akcje charytatywne ( min. Klinikę Budzik Ewy Błaszczyk, SOS wioski dziecięce, szkoły i fundacje ). Przez wszystkie te lata współpracuję z partnerami na terenie Polski oraz świata, co daje mi realne doświadczenie w budowaniu i prowadzeniu relacji, biznesu, pokazywaniu, jak pokonać bariery lęku, wyjść ze strefy komfortu, budować niezależność kobiecą a jednocześnie dbać o relacje, związek, rodzinę. Jak być mamą a jednocześnie realizować marzenia? Jak wyjść z kryzysu życiowego, pokonać samotność, lęk – od czego zacząć ? Każda z nas jest wyjątkowa, ma w sobie potencjał, ukrytą siłę.

Wsparcie, rozmowa z kobietami, które przeszły podobną drogę jest najlepszą inwestycją w siebie i swoją przyszłość. Pomagam indywidualnie i doradzam kobietom w rozpoczęciu drogi zawodowej, stworzeniu pracy z pasji, obsłudze Klienta, przezwyciężaniu trudności, podejmowaniu nowych wyzwań biznesowych i osobistych. Moją pasją jest wsparcie w procesie zmiany – na każdym życiowym polu a celem mówienie i pisanie o prowadzeniu prawdziwego biznesu, byciu niezależną kobietą w kontekście realnie przeżytych sytuacji. Nie teoria a twarda praktyka. W teorii łatwo powiedzieć : zmień coś, zacznij od nowa, zostaw to, co Ci nie służy. Jak jednak to zrobić bez planu, finansów, z poczuciem niższości i słabości, małymi lub dorastającymi dziećmi i bez pomocy partnera? Jak się nie pogubić i skąd czerpać siłę?
O tym mówię na wykładach, konferencjach, kongresach, podczas indywidualnych konsultacji. Kocham ludzi i spotkania z nimi.

Występuję na europejskich  oraz ogólnopolskich Kongresach dla Kobiet jako prelegent, prowadzę wykłady podczas branżowych wydarzeń ogólnopolskich, piszę artykuły oraz udzielam wywiadów do prasy biznesowej, kobiecej oraz psychologicznej (min. ogólnopolskie magazyny BusinessWoman&Life, Puls Biznesu, Gazeta Wyborcza, Osobowości i Sukcesy, Mamadu, Rezydencje, gazeta Krakowska, Law Business Quality, Imperium Kobiet, Szczypta Luksusu).

Jestem absolwentką studiów magisterskich Uniwersytetu Jagiellońskiego ( Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych). Posiadam ukończone studia podyplomowe na kierunku Psychologia w biznesie (Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie) a także certyfikat ukończenia szkolenia Procesu Zmiany In Progress. Ukończyłam i zdałam egzamin wraz z otrzymaniem certyfikatu Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości nr S2/2/P/2016( CEPI).

Jestem autorką trzech książek dostępnych w empikach i księgarniach w całym kraju, z których jedna otrzymała Patronat Ministerstwa Transportu ( Krajowa Rada BRD), była rozdysponowywana przez Komendę Stołeczną Policji w Warszawie podczas rutynowych kontroli trzeźwości, w technikach motoryzacyjnych, podczas imprez edukacyjnych w całym kraju ( Dzień, który zmienił ich życie ). Prowadzę wykłady, szkolenia (min. Uniwersytet kard. Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, ogólnopolski kongres kobiet biznesu BusinessWomanCongress, Puls Bizesu Power to Woman, Spodek Katowice, Torwar Warszawa, Hala Gdynia, Filharmonia Szczecin /Konferencje Krajowej Rady BRD).
Z największą radością piszę dla tysięcy czytelników i redaguje teksty, które wpływają na budowanie relacji i pozytywną zmianę swojego życia. Występuje jako ekspert z tematyki Psychologia Biznesu na łamach ogólnopolskich publikacji i pokazuje, że zmiana w naszym życiu zawsze zaczyna się od pokochania siebie, uregulowania swoich relacji, wyjścia z toksycznych uzależnień, schematów i znalezienia prawdziwej motywacji, pasji, prawdy o sobie, aby zacząć szczęśliwy związek, dochodowy biznes, móc stać się spełnioną kobietą. Zapraszam Cię do naszego świata, w którym spotkasz tysiące kobiet, matek, żon, singielek, ale także mężczyzn, którzy chcą się rozwijać, stawać szczęśliwymi, spokojnymi, zadowolonymi i szanującymi innych ludźmi.

Rozwijamy się razem

Konsultacje

materiały online

Copyright © 2021 Agnieszka Zydroń| Agnieszka zydroń

Logo Tpay