fbpx

Agnieszka Zydroń

Witaj


 Wielką kobietę poznajemy po tym, ile miłości daje ludziom w   życiu. 

Wielkiego mężczyznę poznajemy po tym, za ilu ludzi bierze w życiu odpowiedzialność i ilu słabszym ludziom pomoże. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studiów podyplomowych na kierunku Psychologia w biznesie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Wykładowca, prelegent na międzynarodowych kongresach i konferencjach dla kobiet, autorka książek, dziesiątków artykułów do prasy ogólnopolskiej oraz na portale kobiece ( min. Puls Biznesu, Wprost, Businesswoman&life, Imperium Relacji, Imperium Kobiet, Mamadu, Szczypta Luksusu, Be-art i wiele innych ).

Redaktor Naczelna ogólnopolskiego portalu o relacjach Imperium Relacji.

Przez 16 lat budowała doświadczenie w trudnym, międzynarodowym biznesie. Po zmianie życia poświęciła się całkowicie edukacji w sferze mocy kobiecości, która tak bardzo zanika w obecnym świecie. Współpracuje z kobietami z całego świata, prowadzi wykłady oraz konsultacje indywidualne pomagające kobietom wrócić do zdrowia psychicznego, spokoju wewnętrznego w energii kobiecej, dawać i przyjmować obfitość w życiu, dbać o długowieczność, samopoczucie, związek, dzieci, niezależność – z wykorzystaniem powrotu do prawdziwej kobiecości. Przekazuje wiedzę o powrocie do kobiecego spokoju zdobywaną przez wiele lat w Rosji i na całym świecie. Ta wiedza uspokaja, zmienia całe życie kobiet, pozwala wrócić do lekkości, harmonii, przyjmowania pomocy i wsparcia otoczenia, także ze strony mężczyzn. Nie musisz być już silna, odzyskaj kobiecą MOC. To wystarczy. Kochaj świat i go upiększaj.  Bądż znów lekka, uśmiechnięta – pomimo trudnych przeżyć. Jeżeli świat Cię zaatakował  – pozwól sobie na bycie kobietą. Masz prawo do swoich uczuć. Nie zamieniaj się w mężczyznę. Chroń siebie poprzez kobiecą moc i prawdę, a nie poprzez rywalizację, stres, ciężary unoszone w samotności. 

Bohaterka Leksykonu Polek Stulecia Sebasstiana Skalskiego, kalendarza Gwiazd na rzecz fundacji A kogo? Ewy Błaszczyk, książki 50 Kobiet Sukcesu wydawnictwa Businesswoman&life.

Konsultant do spraw kultury oraz autorka oficjalnego cytatu Światowego Kongresu Polaków obecnego u Polonii na całym świecie.

Laureatka ogólnopolskich i międzynarodowych nagród. 

 Przeżyła w młodości bardzo ciężki wypadek samochodowy, w którym zginęły 4 osoby. Jako osoba z drugą grupą inwalidzką, po 5 operacjach, wielu latach spędzanych na leczeniu – uczyła się na całym świecie, także w praktyce w trudnym biznesie, jak pokonać swoje lęki, blokady, bóle, aby funkcjonować w świecie na poziomie świadomym i kreatywnym. Dzisiaj stara się przekazać kobietom, jak poradzić sobie nawet w największych kryzysach zdrowotnych, rodzinnych i życiowych. 

 Kochaj siebie, świat i ludzi. Bądź wdzięczna – pomimo wszystko. Zostaw walkę i energię męską, a zaufaj życiu…To, co ludzie dają – to do nich wraca…

  Konsultacje indywidualne w obszarach: 

I. Psychologia w biznesie 

1. Znalezienie swojej drogi zawodowej lub zmiana pracy jako ważny moment w życiu kobiety.  

2. Stworzenie z pasji drogi życiowej – rozpoczęcie drogi zawodowej na fundamencie tego, co kocham. 

3. Pokonanie kryzysu związanego z wypaleniem zawodowym. Chcę dostać od mężczyzny poczucie bezpieczeństwa i umieć przyjmować bez wyrzutów sumienia. 

4. Dlaczego nie otrzymujesz większego wynagrodzenia ? Praktyczne działania, aby uzyskać adekwatne wynagrodzenie, szacunek i docenienie pracy zgodnej z kwalifikacjami i Twoim zaangażowaniem

5. Przeprowadzenie przez kompleksowy proces zmian w życiu ( wyjście z toksycznych relacji i związków, macierzyństwo i związek, zbudowanie niezależności i wolności finansowej ) 

6. Kryzys życiowy jako fundament do zbudowania nowego życia 

7. Praktyki, ćwiczenia, medytacje, modlitwa jako droga do odnalezienie równowagi w związku, finansach, swoim wnętrzu

8. Wiara i duchowość w życiu kobiety

9. Kobieta w trakcie zmian i rozwoju ” Wszystko się burzy, aby mogło powstać nowe” 

10. Na jakim etapie jesteś, gdzie jest Twój cel i życiowa misja. 

II. Kobiecość 

1.  Kryzys życiowy i rodzinny.  Nie daje rady – jak szybko i w realny sposób podnieść sobie energię życiową, aby z kobiecością przejść przez najtrudniejsze momenty w życiu. 

2. Dlaczego przyciągam zawsze takich samych mężczyzn i nie mogę stworzyć udanego małżeństwa, związku ? 

3. Wiara, duchowość, samorozwój – co jest najważniejsze na początku, abyś mogła wrócić do siebie. 

4. Kobieta w trakcie zmian i rozwoju ” Wszystko się burzy, aby mogło powstać nowe” 

5. Na jakim etapie jesteś, gdzie jest Twój cel i życiowa misja. 

6. Problemy zdrowotne, brak wsparcia a utrzymanie wolności finansowej i rozwoju w energii kobiecej 

7. Równoważenie energii kobiecej i męskiej, powody dla których warto zmienić energię, w której działam

8. Samorozwój u kobiety – najlepsza inwestycja w siebie, małżeństwo, rodzicielstwo

   Jeżeli potrzebujesz konsultacji online lub na żywo – napisz w kilku zdaniach, jakiego obszaru Twojego obecnego życia ma ona dotyczyć oraz podaj terminy, jakie są dla Ciebie odpowiednie. Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy dogodny czas spotkania w spokojnej, kobiecej i dyskretnej atmosferze.

  agnieszka@agnieszkazydron.pl

Rozwijamy się razem

Konsultacje

materiały online

Copyright © 2021 Agnieszka Zydroń| Agnieszka zydroń

Logo Tpay