Dzień dobry - Zmiany w życiu z energią kobiecości

Dzień dobry

Wielką kobietę poznajemy po tym, ile miłości daje ludziom w  życiu. Wielkiego mężczyznę poznajemy po tym, za ilu ludzi bierze w życiu odpowiedzialność i ilu słabszym ludziom pomoże. 

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studiów podyplomowych na kierunku Psychologia w biznesie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Wykładowca, prelegent na międzynarodowych kongresach i konferencjach dla kobiet, autorka książek, dziesiątków artykułów do prasy ogólnopolskiej oraz na portale kobiece ( min. Puls Biznesu, Wprost, Businesswoman&life, Imperium Relacji, Imperium Kobiet, Mamadu, Szczypta Luksusu, Be-art i wiele innych). Redaktor Naczelna ogólnopolskiego portalu o relacjach Imperium Relacji.

Przez 16 lat budowała doświadczenie w trudnym, międzynarodowym biznesie. Po zmianie życia poświęciła się całkowicie edukacji w sferze mocy kobiecości, która tak bardzo zanika w obecnym świecie. Współpracuje z kobietami z całego świata, prowadzi wykłady oraz konsultacje indywidualne pomagające kobietom wrócić do zdrowia psychicznego, spokoju wewnętrznego w energii kobiecej, dawać i przyjmować obfitość w życiu, dbać o długowieczność, samopoczucie, związek, dzieci, niezależność – z wykorzystaniem powrotu do prawdziwej kobiecości.

Przekazuje wiedzę o powrocie do kobiecego spokoju zdobywaną przez wiele lat w różnych krajach świata. Ta wiedza uspokaja, zmienia całe życie kobiet, pozwala wrócić do lekkości, harmonii, przyjmowania pomocy i wsparcia otoczenia, także ze strony mężczyzn. Nie musisz być już silna, odzyskaj kobiecą MOC. To wystarczy. Kochaj świat i go upiększaj.  Bądź znów lekka, uśmiechnięta – pomimo trudnych przeżyć. Jeżeli świat Cię zaatakował  – pozwól sobie na bycie kobietą. Masz prawo do swoich uczuć. Nie zamieniaj się w mężczyznę. Chroń siebie poprzez kobiecą moc i prawdę, a nie poprzez rywalizację, stres, ciężary unoszone w samotności.

Bohaterka Leksykonu Polek Stulecia Sebasstiana Skalskiego, kalendarza Gwiazd na rzecz fundacji „A kogo?” Ewy Błaszczyk, książki „50 Kobiet Sukcesu” wydawnictwa Businesswoman&life. Konsultant do spraw kultury oraz autorka oficjalnego cytatu Światowego Kongresu Polaków obecnego u Polonii na całym świecie. Laureatka ogólnopolskich i międzynarodowych nagród. Przeżyła w młodości bardzo ciężki wypadek samochodowy, w którym zginęły 4 osoby.

Jako osoba z drugą grupą inwalidzką, po 5 operacjach, wielu latach spędzanych na leczeniu – uczyła się na całym świecie, także w praktyce w trudnym biznesie, jak pokonać swoje lęki, blokady, bóle, aby funkcjonować w świecie na poziomie świadomym i kreatywnym. Dzisiaj stara się przekazać kobietom, jak poradzić sobie nawet w największych kryzysach zdrowotnych, rodzinnych i życiowych.

Kochaj siebie, świat i ludzi. Bądź wdzięczna – pomimo wszystko. Zostaw walkę i energię męską, a zaufaj życiu…To, co ludzie dają – to do nich wraca…