fbpx

Kiedy w życiu dochodzisz do ściany, do momentu, w którym musisz coś zmienić

Najważniejszy jest spokój, wewnętrzna pewność i opanowanie.

Kolejnym krokiem jest dokładna strategia i plan, abyś realnie zmieniła swoje życie.

W takich sytuacjach niezastąpionym wsparciem jest osoba, która pomoże Ci w tym momencie życia, będzie obok i wesprze z dyskrecją, doświadczeniem i wiedzą.

Wiele kobiet, z którymi pracuję ze wzruszeniem mówi, iż to, czego doświadczyły podczas naszych spotkań - zmieniło realnie ich życie.

Odnalazły odwagę, aby podjąć decyzję o zmianach, które były konieczne dla ich poczucia bezpieczeństwa i spokoju.

Odnalazły spełnienie zawodowe, które dało im wolność w życiu.

Zrozumiały, jak z pasji i marzeń zrobić biznes i móc z lekkością i spokojem zarabiać pieniądze.

Zbudowały od początku swoją niezależność finansową bez rywalizacji, męskiej energii i ciągłego stresu.

Wyszły z niszczących relacji, toksycznych związków, które były ich największą kotwicą i źródłem blokady w życiu.

Nauczyły się budować zdrowe relacje i związki w energii żeńskiej z poczuciem, że mogą pozwolić sobie na bycie kobietą w związku.

Zrozumiały, jak ważna jest asertywność i własne granice, do których przekraczania przyzwyczaiły rodzinę, partnera, dzieci, otoczenie.

Nauczyły się budować swój wewnętrzny świat relaksu, którego tak im brakowało w ciągłej gonitwie, służeniu innym i niedoczasie.

Poznały konkretne techniki i metody, które pozwalają uregulować różne dziedziny życia, znaleźć balans i równowagę w życiu.

W końcu nauczyły się na nowo cieszyć każdym dniem, nową sukienką, wyjazdami, spotkaniami. Wróciły do zapomnianej lekkości i radości.

Uzyskały w końcu od otoczenia uznanie, szacunek dla swoich decyzji, granic, kobiecości.

Uniezależniły się od oceny otoczenia, która przez lata blokowała ich rozwój i odwagę do spełniania marzeń i podejmowania trudnych decyzji.

Nauczyły się kochać dzieci bez nadopiekuńczości, zabierania im i sobie przestrzeni do wolności.

Zamknęły przeszłość na zawsze. Otworzyły zupełnie nowe drzwi i z głębokim oddechem zbudowały nowe życie.

Zamknęły przeszłość na zawsze. Otworzyły zupełnie nowe drzwi i z głębokim oddechem zbudowały nowe życie.

Opinie

Ilona ( 38 lat, Wrocław)
Po usłyszeniu Twojego wykładu ze łzami w oczach utwierdziłam się, że chcę zaryzykować odejście z tego, co mnie krzywdzi. Nauczyłaś mnie odwagi, kobiecej mocy i asertywności. Dzisiaj jestem w szczęśliwym związku, jestem niezależną finansowo kobietą realizującą marzenia. Każdej kobiecie polecam pracę z Tobą.

Ania ( 36 lat, Iława )
Agnieszka, Ty przeszłaś niesamowitą drogę i osiągnęłaś sukces. Jesteś jednak na żywo tak mądrą, spokojną i empatyczną kobietą, że człowiek jest wręcz wzruszony. Pomagasz innym, a jednocześnie dbasz o swoje granice. To mnie zainspirowało. Nie jesteś teoretykiem, ale ogromnie pozytywnym praktykiem życia. Z niepełnosprawnością, po ciężkich przeżyciach jesteś wzorem dla tysięcy kobiet. Uczysz nas, że możemy wszystko uzyskać, odzyskać i zmienić. Pozostań sobą i rób dla nas dalej to, co robisz.

Katarzyna 46 lat( Świebodzice )
Miałam w życiu rodzinę, męża, a cały czas czegoś mi brakowało. Po co kończyłam studia, skoro nie mogę znaleźć ujścia moich ambicji. Szukałam realizacji siebie. Ty doradziłaś mi, abym nie zmieniała związku, męża, a zmieniła siebie. Uzyskałam swój świat, w końcu znalazłam biznes, w którym się realizuje. Mój związek stał się zupełnie inny, mąż mnie wspiera, bo poprzez kobiecą energię nie czuje on zagrożenia w moich ambicjach. To Ty mi to wszystko pokazałaś. Jedno dziękuje nie wystarczy. Jestem wzruszona i każdego dnia wdzięczna za Ciebie na mojej drodze. 


Karolina ( 49 lat)
Zainwestowałam czas i środki, aby nauczyć się czegoś nowego. Wiedza i doświadczenie, które mi przekazałaś - w ciągu kilku miesięcy zmieniły moje życie. To jest dla mnie niesamowite.

Wiele lat działałam w międzynarodowym biznesie

Miałam na barkach ogromną odpowiedzialność, inwestycje, tłumaczenia kontraktów, obsługę Klientów i mnóstwo wyzwań

Jako mama dwojga dzieci, żona, kobieta – musiałam odnaleźć się w każdej sytuacji * Studia na najlepszych uczelniach w Polsce ( Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie), ceryfikaty, szkolenia, kursy, studia na Psychologii w biznesie, szkolenia z Procesu Zmiany „ In Progress” wzmocniły moją siłę, umiejętności i wiarę, że w połączeniu z doświadczeniem życiowym mogę wspierać z sukcesem setki kobiet

Prowadzę prelekcje, wykłady na największych, ogólnopolskich kongresach, konferencjach ( Puls Biznesu, Businesswoman&life, Uniwersytet kard. Stefana Wyszyńskiego w Warszawie )

Jestem redaktor naczelną ogólnopolskiego portalu o relacjach www.imperiumrelacji.pl

Pisze artykuły do prasy, jestem laureatką ogólnopolskich nagród

Moją pasją jest pomoc kobietom, aby mogły tak jak ja - zmieniać swoje życie i pokonywać trudności

Jestem kobietą, która kocha inne kobiety i ludzi wokoło

Z dziewczyny z niepełnosprawnością, z małego miasta pokonałam ogromną drogę do kobiety niezależnej, zarządzającej projektami, uczącej setki innych kobiet, piszącej dla tysięcy osób

Jestem mamą nastoletnich dzieci oraz żoną z 16 letnim stażem

Jestem obywatelką świata mieszkającą w swoim życiu w różnych miejscach

W moim życiu nauczyłam się, że dużo łatwiej i bezpieczniej przejść przez trudniejsze momenty, zmiany jeżeli mamy wsparcie osób, które przeszły podobną drogę, motywują i dają przykład swoim życiem

Sama korzystam z nauki, ciągłej edukacji w od autorytetów w kraju i za granicą

Z radością i autentycznością pracuje z kobietami, które wychodzą z kryzysów życiowych, zyskują niezależność, zakładają swoje biznesy, zmieniają prace, miejsce zamieszkania, zaczynają na nowo widzieć SIEBIE.

Jeżeli jesteś naprawdę gotowa na prawdziwe zmiany, pragniesz ich – przejdziemy razem na drugą stronę lęku, gdzie będziesz zupełnie inaczej patrzyła na świat, otoczenie i z nową energią ruszysz w kolejny etap życia.

Inwestując w pakiet 10 spotkań - w ciągu kilku miesięcy uzyskasz OGROMNE rezultaty 


Czasami zmiana polega tylko i aż na zmianie naszego myślenia, schematów rodowych, wyważenia energii męskiej i żeńskiej w działaniu, znalezieniu pasji, w której z radością zaczniemy się realizować bez szkody dla naszej rodziny, związku i życia prywatnego . Reszta świata wokół nas wówczas także się transformuje. Nie trzeba wyprowadzki, rozwodu i drastycznych kroków, aby nasz świat się uporządkował i dał nam ogromne i realne szczęście. Czasami potrzebujemy fizycznych zmian. To wszystko zależy od tego, czego pragniemy, w jakiej dokładnie sytuacji jesteśmy.

Wspólnie przeanalizujemy Twoją sytuację i zaczniemy działania, które zgodnie z Tobą i Twoimi oczekiwaniami odmienią Twoje życie. Główne tematy konsultacji :

Wolność i niezależność kobiety.

Zamykam przeszłość i wybaczam sobie własne błędy. 


Chcę więcej. Zakładam własny biznes. Mądrość kobieca we własnej firmie.

Zmiany w życiu

Moc kobiecości.

Jestem wojowniczką. Chcę w końcu zdjąć spodnie i otrzymać wsparcie oraz pomoc od partnera i otoczenia

Jestem mamą.

Odzyskuję kobiecość niezależnie od wieku i przeżyć

Jeżeli jesteś gotowa do indywidualnej pracy ze mną zapraszam Cię do :

zainwestowania swojego czasu w indywidualne spotkania 1:1, które w najbardziej efektywny i szybki sposób wpłyną na Twoje decyzje i życiowe wybory ( 60 minut, 300 zł )

wykupienia pakietu 10 spotkań mentoringu ( terminy konsultacji ustalamy indywidualnie). Jest to inwestycja, która pozwala w konkretnym procesie wykonać dużą pracę nad swoim życiem i przekonaniami. Wspólnie przejdziemy przez proces, w który uzyskasz świadomość swojej sytuacji, odzyskasz swoje zasoby i możliwości, uzyskasz konkretne kroki, dzięki którym przeprowadzisz nawet największą zmianę w życiu ( 10 x 60 minut, 2500 zł )

Copyright © 2021 Agnieszka Zydroń| Agnieszka zydroń

Logo Tpay