Moją pasją jest pisanie o tym, co widzę, czego się uczę, czego doświadczam.
Kocham ludzi i spotkania z nimi. Występuję na europejskich oraz ogólnopolskich
Kongresach dla Kobiet jako prelegent, prowadzę wykłady podczas branżowych
wydarzeń ogólnopolskich, piszę artykuły branżowe do prasy biznesowej.

Moją pasją jest pisanie o tym, co widzę, czego się uczę, czego doświadczam. Kocham ludzi i spotkania z nimi. Występuję na europejskich oraz ogólnopolskich Kongresach dla Kobiet jako prelegent, prowadzę wykłady podczas branżowych wydarzeń ogólnopolskich, piszę artykuły branżowe do prasy biznesowej.

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, 2009, Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych, rosjoznawstwo. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, 2020,  studia podyplomowe, Psychologia w biznesie. Licencja Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, Certyfikat CEPI S2/2/P/2016 Dziennikarka, autorka 3 książek, dziesiątek artykułów do prasy kobiecej oraz biznesowej, wykładów oraz szkoleń dla kobiet. Laureatka wielu ogólnopolskich nagród i plebiscytów, częsty gość programów telewizyjnych i radiowych. Współzałożycielka ogólnopolskich firm zajmujących się budową posiadłości ekologicznych oraz obrotem nieruchomościami. Z miłości do ludzi pisze i edukuje. Z miłości do piękna tworzy niepowtarzalne nieruchomości. Pasjonatka pięknych wnętrz, rozwoju duchowego oraz lubuskich jezior. Na co dzień mieszka w Krakowie.

Występuje na europejskich oraz ogólnopolskich Kongresach dla Kobiet jako prelegent, prowadzi wykłady podczas branżowych wydarzeń ogólnopolskich, pisze artykuły branżowe do prasy biznesowej ( publikacje pojawiały się min. w magazynach BusinessWoman&Life, Osobowości i Sukcesy, Rezydencje, Gazeta Krakowska, szczyptaluksusu.pl, ekobiety.pl) tworzy stałą rubrykę z artykułami dla kobiet biznesu na portalu www.businesswomanlife.pl.

Od 15 lat prowadzę oraz  współtworzę aktywnie firmy oraz spółki zajmujące się budową domów z bali naturalnych, obrotem nieruchomościami, handlem międzynarodowym . Przez wszystkie te lata współpracuję z partnerami na terenie Polski oraz świata, co daje mi realne doświadczenie w prowadzeniu biznesu, indywidualnej obsłudze Klienta, przezwyciężaniu trudności, podejmowaniu wyzwań biznesowych. Moim założeniem jest mówienie i pisanie o prowadzeniu biznesu, byciu niezależną kobietą w kontekście
realnie przeżytych sytuacji. Nie teoria a twarda praktyka. 

Moją pasją jest pisanie o tym, co widzę, czego się uczę, czego doświadczam. Kocham ludzi i spotkania z nimi. Występuję na europejskich  oraz ogólnopolskich Kongresach dla Kobiet jako prelegent, prowadzę wykłady podczas branżowych wydarzeń ogólnopolskich, piszę artykuły branżowe do prasy biznesowej ( moje publikacje pojawiały się min. w magazynach BusinessWoman&Life, Osobowości i Sukcesy, Rezydencje, gazeta Krakowska) tworzę stałą rubrykę z artykułami dla kobiet biznesu na portalu www.businesswomanlife.pl.

Jestem absolwentką studiów magisterskich Uniwersytetu Jagiellońskiego ( Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych), posiadam ukończone  kursy psychologiczne, ukończyłam i zdałam egzamin wraz z otrzymaniem certyfikatu Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości  nr S2/2/P/2016( CEPI), wydałam 3 książki, z których jedna otrzymała Patronat Ministerstwa Transportu ( Krajowa Rada BRD), była rozdysponowywana przez Komendę Stołeczną Policji w Warszawie podczas rutynowych kontroli trzeźwości, w technikach motoryzacyjnych, podczas imprez edukacyjnych. 

  • 3.11.2017 r. cytat Agnieszki Zydroń na rzecz solidarności Polaków mieszkających poza krajem „ Choć rzucony daleko w świat, w sercu na zawsze Polak…” został wybrany oficjalnym hasłem Światowego Kongresu Polaków. Od 2018 r. będzie umieszczany na torbach i materiałach Kongresu dostępnych w wielu krajach świata.
  • 24.11.2017 r. wystąpiła dla Fundacji Akogo Ewy Błaszczyk – jako bohaterka kalendarza charytatywnego na rzecz kliniki Budzik. Od tego dnia jest on dostępny w Empikach i salonach prasowych w całej Polsce.
  • 17.04.2017 r. została nagrodzona statuetką Osobowość Roku w Warszawie podczas Gali magazynu Osobowości i Sukcesy.
  • 21.04.2018 r.  laureatka plebiscytu Polish Business Woman Awords nagrodzona statuetką Laureata magazynu Businesswoman&life.
  • 01.06.2018 wpisana w poczet Leksykonu Polek Stulecia Sebasstiana Skalskiego, którego premiera odbyła się w Warszawie podczas Wielkiej Gali w Radisson Blue. Leksykon pojawił się w bibliotekach na całym świecie a także podczas trzymiesięcznej wystawy plenerowej przy CH Posnania w Poznaniu.
  • 19.06.2019. zaproszona wraz z dr Ireną Eris, Ewą Minge, Teresą Rosati oraz wieloma innymi kobietami biznesu do udziału w książce 50 wpływowych kobiet sukcesu, której sprzedaż wsparła całkowicie SOS wioski dziecięce. Premiera książki odbyła się 19.06.2019 w Warszawie podczas Gali w Hotelu Bellotto.
  • 21.08.2020 Pujszany, Laureatka nagrody Optymista Roku 2020 podczas festiwalu Światowego Dnia Optymisty